A ako parkujú v tej Spišskej? Ako banda KO..TOV! (klasiky slovenského internetu)

⚠️VAROVANIE: VULGARIZMY! Náš najznámejší moto-influencer sa poriadne vytočil na ulici v Spišskej Novej Vsi, pretože tam ľudia parkujú ako „banda kok*tov”.

zobraziť viac ↓