Rebrík im netreba, veď máme JCB! (BOZP LVL -99)
pridal zabozako pred 207 dňami a 23 hodinami
Mali radšej použiť rebrík, ak by toto videl nejaký bezpečák, asi by vyskočil z kože.
8 810 videní100% sa páči1 x obľúbené29 komentov