0:34V SIEDMOM NEBI JOJ
pridal mtvpopfoxtv pred 2781 dňami a 19 hodinami
V SIEDMOM NEBI (už čoskoro na JOJke).mp4 Deti ziju v stane lebo jeho otec ze blázon deti zato nemozu
6 401 videní29% sa páči0 x obľúbené5 komentov
0:25Radosť palestínskeho dievčatka, ktoré dostane lízadko.
pridal palinko01 pred 484 dňami a 13 hodinami
V akej to krajine žijú deti, ktoré sa boja usmiať, keď dostanú sladkosť?
991 videní67% sa páči0 x obľúbené4 komenty
2:10Opití Michalovčania
pridal thomas699 pred 6001 dňami a 21 hodinami
jak si žijú ľudia v Michalovciach
7 467 videní47% sa páči0 x obľúbené21 komentov
1:00Elvis, 2Pac, Bruce Lee aj Marilyn žijú!
pridal dukeles pred 4475 dňami a 16 hodinami
Elvis Presley, Marilyn Monroe, Bruce Lee, 2Pac, Kurt Cobain a John Lennon nie sú mŕtvi! Žijú si šťastne na tropickom...
114 530 videní89% sa páči153 x obľúbené167 komentov
0:30Medzičasom niekde v Hollywoode
pridal johnatan pred 1101 dňami a 12 hodinami
Odhadom žije v USA viac ako 500 000 ľudí bez domova. Mnohí sú závislí na drogách a žijú v takýchto pouličných...
17 803 videní62% sa páči2 x obľúbené129 komentov
10:56Zvedavé americké deti zviditeľňujú TRENČÍN
pridal antverti pred 5723 dňami a 14 hodinami
Desaťročná Olivia a jej osemroční bratia Ingram a Everett žijú v americkom Texase. Všetok svoj voľný čas venujú...
5 241 videní90% sa páči6 x obľúbené11 komentov
1:34Ostrava
pridal keksikmalicky pred 5628 dňami a 19 hodinami
Aj takýto blázni žijú v severomoravskej Ostrave
4 742 videní44% sa páči0 x obľúbené3 komenty
3:47Pre niekoho propaganda,v skutočnosti krutá realita
pridal jano77 pred 1276 dňami a 16 hodinami
"Alej anjelov ide do neba..." Deti Donbasu spievajú pieseň „Alej anjelov“. Odišli pred výbuchmi, bombovými útokmi,...
2 207 videní30% sa páči1 x obľúbené0 komentov
6:09Blahobyt a hlad
pridal willzo pred 6095 dňami a 19 hodinami
Tento film je o hlade a podvýžive, ktorú zapríčinila globalizácia. 10 000 ľudí umiera od hladu a podvýživy denne....
11 908 videní86% sa páči12 x obľúbené0 komentov
4:15Ako si žijú kozmonauti na ISS
pridal jolaus pred 6867 dňami a 14 hodinami
Ten výhľad z okna im musí každý závidieť.. Byť chvíľku na ISS, to by bolo skutočne niečo úžasné.
52 327 videní96% sa páči68 x obľúbené129 komentov
17:54Náš venkov: Na samote u lesa
pridal monsio pred 2698 dňami a 15 hodinami
Tradičný venkovský život bez technologicky vyspelej doby si žijú prostý ale rodine založený život. Nie každý by to...
1 842 videní100% sa páči1 x obľúbené2 komenty
0:44Nórska taxi služba
pridal wrc pred 5561 dňami a 20 hodinami
Nórsky taxikári žijú motošportom. Neodviezli by ste sa?
85 798 videní95% sa páči251 x obľúbené229 komentov