Telekinetické noviny sú bez viny - za všetko môžem iba ja

Úvodom len odkaz pre tých, ktorí sa budú pýtať na spolok skeptikov Sizyfos a jeho paranormálnu skúšku voči mne:
To som vysvetlil už pod viacerými poslednými videami. No ale pýtate sa to dokola, tak znova: Spolok skeptikov Sizyfos chce, aby som zdvihol zrakom papier nad stolom - ale to je levitácia a tú som ja nehlásil a ani psychokinézu, ale len telekinézu. Oni majú chaos v pojmosloví a ani nevedia - čo z tohto je čo... Nepoznajú definície, charakteristiky. Tie som tu už stokrát vysvetlil pod svojimi videami. No skúšajú ľudí a ich schopnosti. No nikdy ti nepovedia -koľko newtonov - akou silou máš teda pretláčať, pohnúť aký veľký asi predmet na vzdialenosť. Oni tvrdia, že viem jemnocitom vyvážiť teleso tak, aby sa po čase samé od seba začalo hýbať. Ja tvrdím, že vo fyzike sa nič nehýbe samé od seba. Oni tvrdia, že sa to pohne, lebo po čase nastane atomárna zmena medzi trecími plochami stola a kľúčov či knihy. Ja tvrdím, že túto atomárnu zmenu spôsobí ale moja prítomnosť a moje biopole a neriešim, či toto dokáže alebo nedokáže aj niekto iný. Chcú, aby som posunul predmet tak ako sa to nedá a ja zase tvrdím, že predmety treba posúvať na diaľku jedine tak, ako sa to dá a nie tak, ako sa to nedá. A tak sme sa nedohodli na paranormálnej skúške. Ak nič iné - mali by podľa mňa uznať aspoň môj jemnocit ako jedinečnú a nevšednú schopnosť, šikovnosť - ja nie som podvodník - ale do toho sa zase im moc nechce.
Takže, ja sa nehádam - ak je to tak, ako to oni vysvetľujú, hoci ma ešte neskúmali - ale potom - ja nemôžem za to, že mám bežný mechanický jemnocit až taký vymakaný a nevšedný, že dokážem vyvážiť telesá až tak, že výsledný efekt obsiahne až výsledok psychokinetického pôsobenia na teleso - výsledok je rovnaký ako pri psychokinéze - dodatočné pohnutie predmetu na diaľku. Zároveň vás chcem všetkých poprosiť, aby ste nedávali mínusky na moje vysvetľujúce komentáre, lebo mi padne karma až tak, že nebudem môcť odvetiť, vysvetľovať - a teda budem musieť zmazať všetky vaše komentáre. A sketptici nech si teda hľadajú to, po čom túžia a čo chcú vidieť, teda pohnutie predmetom na diaľku tak, ako oni určia pravidlá - tak ako to podľa nich vlastne ani nejde... Teda nech hľadajú parapsychologické schopnosti tak ako sa im zdajú parapsychologické. Ja si budem vešať svoje záhadné videá, lebo mne sa zase zdajú záhadné aj parapsychologické.
Vravím vám to dávno a veľmi seriózne, priatelia. A priznávam tu bez mučenia. Áno, som manták. U mňa doma nič nedrží tak - ako má. Všetko mi padá tak, ako to tam položím. Aj dnes, kázali mi upratať na stolíku noviny a dať ich na miesto. Som novinár - telom, no najmä dušou. Moja duša ťahá, priťahuje noviny a naopak. Ale nie len noviny. Raz v noci o pol druhej, keď som sa učil na štátnice - zaspal som. A zobudil som sa až vtedy - ako mi padali skriptá zo skrine... Aza, Mária! Aza pád! Moje telekinetické videá už poznáte. V tomto byte je zrejme naakumulovanej príliš moc bioenergie - áno, ale kto ju tu generuje? A možno som sa len príliš začítal do tých svätých kníh o aure, čakre a karme, neviem. Ja keď sa v živote do niečoho moc začítam /naoktrojujem si/ - tak potom to zväčša aj funguje ako placebo efekt aj navonok... Pre boha, veď ten prenikol myšlienkou až do hmoty!? Je ale zvláštna aj tá súhra okolností - akoby aj tá televízna reklama korešpondovala a chcela vopred naznačiť - čo idem robiť - rúcať predmety. Všimnite si to.
Urobiť vecnú rekonštrukciu nejakého telekinetického javu /zopakovať zámerne/ ak sa už raz stal nezámerne a náhodou - to nie je pre mňa problém. A teraz to vyšlo ešte presvedčivejšie, než bol ten prvý a náhodný pokus, v ktorom mi spadli tieto noviny takto isto, ale asi len po minúte... Všetci sa zľakli, aj psík - Ajka ušla do inej izby, lebo som tu ráčil bosoráčiť. Tu sami vidíte - koľko to trvalo...
Neviem, ako poznáte fyziku vy, povedzme náuku o impulze sily a hybnosti - ale ja tak, že ak niekde niečo dám, položím - tak buď to padá hneď, alebo potom už vôbec nie. Učili nás, že bez vetra sa ani lístok nepohne... A aj to, že samé od seba sa tiež nič nepohne. A že na hranu sa nič nedá položiť. Potrebuje to dodať nejakú energiu. Alebo potom, že ak sa niečo hýbe samé od seba - potom je to perpetuum mobile... No ale to vraj neexistuje - tak kto, alebo čo dalo do pohybu tieto noviny? A predmety u nás doma padajú takto stále - ostatne - ľudia by si sotva niekedy všimli, že niečo vôbec padá zdanlivo samé od seba - ak by to bolo normálne a bežné. Nikdy by tomu v tomto zhone života nevenovali svoju pozornosť a nikdy by to nenazvali telekinézou. Nikdy by na nikoho nenahúckali skeptikov z klubu Sizyfos s ich paranormálnou výzvou. Bolo by to NORMÁLNE.
Poviem vám - za mlada sa mi nikdy nič nehýbalo. To až teraz - naakumulovaná a nevybitá, nerealizovaná energia - vedomosti, schopnosti, vzdelanie, danosti - prosto deficit, recesia duše - myslím si, spôsobujú toto pôsobenie na hmotu ako mikrofluidum. /Siedmy stupeň ochrany proti negatívnym fluidom, vibráciám, fragmentom bioplazmy a proti bosoráckemu úderu :) / A kedy to vlastne tak radikálnejšie začalo? Myslím si, že práve na pohrebe kámoša, režiséra Vila Roháčka pred viacerými rokmi. Nebudete mi veriť, schádzal som z jeho katafálku v smútočnom dome a - spadla za mnou celá váza s kvetmi, ktoré mal pri truhle. A všetci to videli - až zjojkli. Nebolo tam nič, čo by to mohlo spôsobiť. Ani koberec - že by som ho podhol topánkou, ani drevená dlážka, že by som ju krokmi rozochvel. Ani prievan. Jedine, že by sa tie kvety napili moc vody až do kalichov a takto sa PRÁVE VTEDY - prevážili, keď som sa s ním naposledy lúčil ja. Ale prečo sa nenapili moc do kalichov a neprevážili vtedy, keď sa s ním lúčil dajme tomu niekto iný? No a tieto noviny a všeličo iné sa teraz čoho - akej vody napili z akej vázy - keď spadli? waúúúúúú /Inak som to skúšal s tou vázou - to nefunguje - takto sa to prevrhnúť ani nedá./ Tak to je teda ale záludná novinárska otázka, tuším.
Čítal som raz o ešte jednom väčšom mantákovi, než som ja. Volal sa sv. Jozef Kupertínsky. Bol taký šmatľavý, že rozbil v kostole každú sochu a v cirkevnej kuchyni každý tanier... Všetko mu padalo... Bol slon v porceláne. Nevedel ani čítať. No nakoniec - aj sám levitoval. Tak veril v ducha. Legenda o tom, čo tu teraz ešte napíšem - nepojednáva: Myslím, že ak mal túto schopnosť naozaj v sebe - levitáciu - pôsobilo to aj na ostatné predmety - a svojou energiou ich prosto na diaľku nadľahčoval a aj nechtiac rozpohyboval... Padali. Rozbíjali sa. Rehoľní bratia zúrili. Chceli mu to zaraz veľmi rázne zaraziť - to poletovanie. Prikovali ho reťazami do cely, aby už toľko nevoľnomyšlienkáril a nepoletoval si ani dáka poletucha obecná. Radšej nech len pekne polihuje. Ale keď mu prišli doniesť polievky - reťaze boli pretrhnuté a on už až na plafóne :) No to je ale nekázeň! Dnes je patrónom letcov a ťažkopádnych žiakov. Tu je link na príbuzné moje video, nemajte mi za zlé, ale vy toto dokážete tiež? https://www.mojevideo.sk/video/2afff/nas...