Dáš american breakfast - aj s príslušnou telekinetikou?

No tak to skús. Len nedávno som zavesil videjko s telekineticky padajúcou lyžičkou. Ale spomenul som si, že mám v talóne k nemu ešte jedno príbuzné do série - ešte jedno telekinetické videjko. Takže to pôvodné je tu a obsahuje namáhanie na ohyb, to druhé na vzper https://www.mojevideo.sk/video/2c06f/hej...
Rád by som dodal, že moje jabĺčko na zimnej záhrade stále rastie - dorástlo až do nového roka - ak neveríte - dodám ešte jedno pokračovacie videjko. Ďalej chcem dodať k mojim motýľom, že toto video obsahuje náhodné pristátie motýľa na človeku https://www.mojevideo.sk/video/20f4e/s_m... no a na porovnanie - toto je zase nenáhodné a zámerné prinútenie - privolanie motýľa k sebe a to nie je to isté https://www.mojevideo.sk/video/2ae59/naj...
No a záverom už len pre istotu zopakujem:
odkaz pre tých, ktorí sa budú pýtať na spolok skeptikov Sizyfos a jeho paranormálnu skúšku voči mne:
To som vysvetlil už pod viacerými poslednými videami. No ale pýtate sa to dokola, tak znova: Tieto fenomény duchovných záhad sa tu rozbehli najmä po 89tom roku - no boli tu mierne aj dovtedy. Komunisti ich mierne akceptovali - cirkvi to vyhovovalo tiež, lebo to vyvolávalo vieru v ľuďoch. Potom sa 25 rokov nič nedialo - vzniklo tu veľa alternatívnych duchovných sfér - joga, hypnóza, levitácia, telekinéza, - prosto parapsychológia a mystika. Cirkev 25 rokov mlčala, štát tiež a ani spolok skeptikov Sizyfos - ktovie kedy a načo vlastne vznikol... Nikto žiadne stanovisko - nikto nič nevysvetľoval. Kníhkupectvá sa hemžili a hemžia mystikou a motivačnou literatúrou, médiá tiež. Mnohí sa na tomto fenoméne mystiky priživili a dostali sa "hore", dobre sa na tom zazobali. Písali knihy, publikovali, krútili filmy. Teraz akoby už nik nepotreboval, aby sa medzi tých hore dostali aj ostatní - iní - a tak toto všetko duchovno dodatočne negujú, kritizujú a potláčajú... Aj cirkev, aj spolok skeptikov Sizyfos. Ale prečo až teraz? Nie je to neskoro?
Im už je dobre a ostatným nemusí byť? Spolok skeptikov Sizyfos - kedy vlastne vznikol a kde bol doteraz - chce, aby som zdvihol zrakom papier nad stolom - ale to je levitácia a tú som ja nehlásil a dokonca ani psychokinézu, ale len telekinézu. Oni majú chaos v pojmosloví a ani nevedia - čo z tohto je čo... Nepoznajú definície, charakteristiky. Nemajú nič načítané a chcú ťa skúšať. Tie definície som tu už stokrát vysvetlil pod svojimi videami - sú v knihe Psychotronika od Ing. Sándora. No títo skeptici skúšajú ľudí a ich schopnosti. No nikdy ti vopred nepovedia -koľko newtonov - akou silou máš teda pretláčať, pohnúť aký veľký asi predmet na vzdialenosť. Koľko energie zo seba vygenerovať smerom na teleso a či pri tom má byť vôbec prítomná nejaká energia, alebo nie. Oni tvrdia, že viem jemnocitom vyvážiť teleso tak, aby sa po čase samé od seba začalo hýbať. Ja tvrdím, že vo fyzike sa nič nehýbe samé od seba. Oni tvrdia, že sa to pohne, lebo po čase nastane atomárna zmena medzi trecími plochami stola a kľúčov či knihy. Ja tvrdím, že túto atomárnu zmenu spôsobí ale moja prítomnosť a moje biopole a neriešim, či toto dokáže alebo nedokáže aj niekto iný. Chcú, aby som posunul predmet tak ako sa to nedá a ja zase tvrdím, že predmety treba posúvať na diaľku jedine tak, ako sa to dá a nie tak, ako sa to nedá. A tak sme sa nedohodli na paranormálnej skúške. Ak nič iné - mali by podľa mňa uznať práve aspoň ten môj jemnocit ako jedinečnú a nevšednú schopnosť, šikovnosť - ja nie som podvodník - ale do toho sa zase im moc nechce. No radi by ho zo mňa urobili.
Takže, ja sa nehádam - ak je to tak, ako to oni vysvetľujú, hoci ma ešte neskúmali - ale potom - ja nemôžem za to, že mám bežný mechanický jemnocit až taký vymakaný a nevšedný, že dokážem vyvážiť telesá - kľúče, japká, vajíčka, konzervy - až tak, že výsledný efekt obsiahne až výsledok psychokinetického pôsobenia na teleso - výsledok je rovnaký ako pri psychokinéze - dodatočné pohnutie predmetu na diaľku. Zároveň vás chcem všetkých poprosiť, aby ste nedávali mínusky na moje vysvetľujúce komentáre, lebo mi padne karma až tak, že nebudem môcť odvetiť, vysvetľovať - a teda budem musieť zmazať všetky vaše komentáre. A sketptici nech si teda hľadajú to, po čom túžia a čo chcú vidieť, teda pohnutie predmetom na diaľku tak, ako oni určia pravidlá - tak ako to podľa nich vlastne ani nejde... Teda nech hľadajú parapsychologické schopnosti tak ako sa im zdajú parapsychologické. Ja si budem vešať svoje záhadné videá, lebo mne sa zase zdajú záhadné aj parapsychologické.