Skúsite zopakovať tento dôkaz vitálnej energie?

Dokážete dodať stromu nielen svoju bežnú starostlivosť, ale aj osobnú energiu vlastnej vitálnej sily? Ja tvrdím, že mne sa takéto nevšednosť podarila. Na rastlinu môžeš zapôsobiť svojou vlastnou duchovnou energiou a povzbudiť ju, môžeš z nej čerpať, ale môžeš ju aj zahriaknuť podobne, ako Kýrius v evanjeliu ten jalový figovník cestou do Jerušalima. Negatívny a pozitívny vplyv - placebo a nocebo efekt na živú hmotu priznávajú dokonca aj skeptici Syzifos vo svojej knihe, ktorú majú na stránke.
Len nedávno vyšla knižka JOGA STROMOV od Satja Sighn a Fred Hageneger. O stromoch a ich vyžarovaní viem svoje už veľmi dávno. Venoval som sa tejto téme 30 rokov. V tejto knihe môžete získať informácie o tom, že stromy vyžarujú energiu, ktorú možno prijímať a dobíjať sa ňou, cvičiť s nimi a pod nimi
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=... Dovoľte, aby som pri tejto príležitosti dodal, že od stromov možno energiu nielen prijať, ale im ju aj dodávať. O tento strom som sa staral tak, že to pocítil aj na psychotronickej úrovni a dal mi to patrične najavo, začal bujaro komunikovať - dáva na javo svoju vitalitu. Prečo len môj strom na celom Slovensku - tak to je nielen otázka, ale aj dôkaz mojich schopností. I preto vešiam ako dôkaz toto neopakovateľné video o tom, ako mi môj strom na záhrade začal kvitnúť na jeseň, hodil aj plod a ten si rastie - je tam až do dnešných dní. Poprosím akúkoľvek oponentrúru, aby zverejnila podobný úkaz na Slovensku, alebo aj vo svete. Nemusí byť tohto roku - môže to byť v celkovej histórii sveta. Toto moje videjko je pokračovacím k tomuto videu https://www.mojevideo.sk/video/2bd51/via... Rád pridávam aj niečo veľmi príbuzné https://www.mojevideo.sk/video/1e2fd/moj... no a snáď ešte niečo naviac https://www.mojevideo.sk/video/200b4/slo... Taktiež poprosím - ak bude niekto robiť po mne nejaké opakovacie video - aby ho dodržal a zopakoval dôsledne a neuľahčoval si to neporovnateľnou kópiou.
No a záverom už len pre istotu zopakujem:
odkaz pre tých, ktorí sa budú pýtať na spolok skeptikov Sizyfos a jeho paranormálnu skúšku voči mne:
To som vysvetlil už pod viacerými poslednými videami. No ale pýtate sa to dokola, tak znova: Tieto fenomény duchovných záhad sa tu rozbehli najmä po 89tom roku - no boli tu mierne aj dovtedy. Komunisti ich mierne akceptovali - duchovenstvu to vyhovovalo tiež, lebo to vyvolávalo všeobecnú vieru v ľuďoch. Potom sa 25 rokov nič nedialo - vzniklo tu veľa alternatívnych duchovných sfér - joga, hypnóza, levitácia, telekinéza, - prosto parapsychológia a mystika. Každá cirkev 25 rokov mlčala, štát tiež a ani spolok skeptikov Sizyfos - ktorý vznikol až v roku 1995 https://sk.wikipedia.org/wiki/%C4%8Cesk%... Vo svojej knihe aj prednáškach začali dodatočne tvrdiť, že tento fenomén tajomna, výskumu, metafyziky bol v rukách komunistov, aj eštebákov. Dlho - nikto nedal žiadne stanovisko - nikto nič nevysvetľoval. Až veľmi neskoro cirkvi začali hlásať, že je to čierne a nečisté. Zrejme preto, lebo veriacich už mali dosť a tak by nebolo dobré, aby sa viera trieštila na nejaké alternatívne duchovné prúdy. Kníhkupectvá sa hemžili a hemžia mystikou a motivačnou literatúrou, médiá tiež. Mnohí sa na tomto fenoméne mystiky presadili a dostali sa "hore". Študovali, skúmali, písali knihy, publikovali, krútili filmy. Teraz akoby už nik nepotreboval, aby sa medzi tých hore dostali aj ostatní - iní - a tak toto všetko duchovno dodatočne negujú, kritizujú a potláčajú... Aj cirkev, aj spolok skeptikov Sizyfos. Ale prečo až teraz? Nie je to neskoro?
Im už je dobre a ostatným nemusí byť? Pre iných už tajomno nie je? Záhady a zázraky sú jedinou cestou slobody aj zbraňou pre bežného človeka, ktorý je utláčaný. Zázraky sú zdvihnutým prstom voči vykorisťovateľom. Spolok skeptikov Sizyfos chce, aby som zdvihol zrakom papier nad stolom - ale to je levitácia a tú som im ja nehlásil a dokonca ani psychokinézu, ale len telekinézu. Oni majú chaos v pojmosloví a ani nevedia - čo z tohto je čo... Nepoznajú definície, charakteristiky. Nemajú nič načítané a chcú ťa skúšať. Tie definície som tu už stokrát vysvetlil pod svojimi videami - sú v knihe Psychotronika od Ing. Sándora. No títo skeptici skúšajú ľudí a ich schopnosti. Ale nikdy ti vopred nepovedia -koľko newtonov - akou silou máš teda pretláčať, pohnúť aký veľký asi predmet na akú vzdialenosť, ak sa chceš prihlásiť na paranormal skúšku. Koľko energie zo seba vygenerovať smerom na teleso a či pri tom má byť vôbec prítomná nameraná nejaká energia, alebo nie - alebo len myšlienka bez energie. Oni tvrdia, že viem jemnocitom vyvážiť teleso tak, aby sa po čase samé od seba začalo hýbať. Ja tvrdím, že vo fyzike sa nič nehýbe samé od seba. Oni tvrdia, že sa to pohne, lebo po čase nastane atomárna zmena medzi trecími plochami stola a kľúčov či knihy. Ja tvrdím, že túto atomárnu zmenu spôsobí ale moja prítomnosť a moje biopole a neriešim, či toto dokáže alebo nedokáže aj niekto iný. Chcú, aby som posunul predmet tak ako sa to nedá a ja zase tvrdím, že predmety treba posúvať na diaľku jedine tak, ako sa to dá a nie tak, ako sa to nedá. A tak sme sa nedohodli na paranormálnej skúške. Ak nič iné - mali by podľa mňa uznať práve aspoň ten môj jemnocit ako jedinečnú a nevšednú schopnosť, šikovnosť - ja nie som podvodník - ale do toho sa zase im moc nechce. No radi by ho zo mňa urobili a zdanlivo urobili ho už z mnohých, ktorí sa ulakomili na ich peniaze - odmenu.
Takže, ja sa nehádam - ak je to tak, ako to oni vysvetľujú, hoci ma ešte neskúmali - ale potom - ja nemôžem za to, že mám bežný mechanický jemnocit až taký vymakaný a nevšedný, že dokážem vyvážiť telesá - kľúče, japká, vajíčka, konzervy - až tak, že výsledný efekt obsiahne až výsledok psychokinetického pôsobenia na teleso - výsledok je rovnaký ako pri psychokinéze - dodatočné pohnutie predmetu na diaľku. Zároveň vás chcem všetkých poprosiť, aby ste nedávali mínusky na moje vysvetľujúce komentáre, lebo mi padne karma až tak, že nebudem môcť odvetiť, vysvetľovať - a teda budem musieť zmazať všetky vaše komentáre. A sketptici nech si teda hľadajú to, po čom túžia a čo chcú vidieť, teda pohnutie predmetom na diaľku tak, ako oni určia pravidlá - tak ako to podľa nich vlastne ani nejde... Teda nech hľadajú parapsychologické schopnosti tak ako sa im zdajú parapsychologické. Ja si budem vešať svoje záhadné videá, lebo mne sa zase zdajú záhadné aj parapsychologické.
Záverom dodávam, že urobiť presne také isté video ako urobila Nina Kulaginová - nemôže byť pre nikoho príliš ťažké. A ak si myslíte, že telekinézu mala v rukách jedine ona - ste na omyle, lebo James Randi už odhalil úplne všetkých - dokonca aj ju - tu https://www.youtube.com/watch?v=HZPdBWTa...