Absolut Vodka, reklama, davová psychóza. Ľudia sa zbláznili

Ľudia sa pod vplyvom davovej psychózy dokážu správať horšie ako divá zver a vôbec sa nezamyslia akým hlúpostiam uverili. Reklama na Absolut nemá nič spoločné s propagáciou multikulturalizmu. Podstata reklamy je to, že dievča mulatka povedala to, že má Slovenské občianstvo, teda môže sa nazývať Slovenkou. Len človek s chorou dušou si môže myslieť, že úmysel reklamy bol zlomyseľný – ťahať na Slovensko milióny migrantov. Kto vidí za všetkým zlo, zlo je vo vnútri v ňom. Dievča mulatka si obliekla Slovenský kroj čím dala jasne najavo, že si Slovenskú kultúru uctila a rešpektuje ju.

Ibi Maiga má Slovenské občianstvo a je Slovák, tiež mal oblečený Slovenský kroj tak to akosi nikomu nevadí. Podobne aj tá mulatka, ale tam to už vadí, lebo ľudia sú pod vplyvom šialenej davovej psychózy a intenzívnej propagandy. Ľudia čo sa dali do toho vtiahnuť si neuvedomujú ako si protirečia.

Nie je dôvod aby reklama na Absolut vadila aj tým najviac radikálnym náckom. Napriek tomu, vidíme umelé rozdelenie spoločnosti.
Platení Trollovia naozaj existujú a umelo sa snažia urobiť rozklad a rozvrat spoločnosti, umelo rozdeľovať spoločnosť. Dopúšťajú sa trestného činu, ide o vlastizradu, sprisahanie proti Slovenskej republike. Sú naše tajné služby podplatené Kremľom? Slovenské tajné služby nemajú zviazané ruky kvôli politikom a nemôžu nič podniknúť proti hybridným hrozbám Kremľu.

Ak by ľudia sami seba videli v zrkadle ako naleteli na túto hlúpu propagandu, sami by sa za seba zhrozili.

Prečo človek verí na propagandu z pohľadu pôvodných kmeňových amazonských šamanov. A ako to riešiť. Kto nieje v určitom energetickom stave, nie je na určitej energetickej úrovni, nedokáže pochopiť, že sa vtiahol do primitívnej propagandy.
***************************************
TOTO SÚ MOJE KOMENTÁRE K UŽITOČNÝM BLBCOM KREMEĽSKEJ PROPAGANDY - K VIDEU, KDE ZNEUŽITÉ DIEVČA KRITIZUJE REKLAMU NA ABSOLUT
V Kremli je panika. Odhalili identitu dôstojníkov ruskej vojenskej tajnej služby GRU, ktorých najal Putin ako atentátnikov na Skripaľa a teraz Kremeľská propaganda s propagandou tlačí viac na pílu. Krachujúci a potápajúci sa Putinov režim, keď si nemôže pomôcť sebe, môže sa pokúšať aspoň robiť rozvrat na Slovensku, pomocou hoaxov a dezinformácii.

Uvedomuješ si dievča, že za toto video môžu ísť tvoji rodičia sedieť za vlastizradu? Cieľom tejto Kremeľskej propagandy je sprisahanie proti Slovenskej republike, ide o úmyselné rozdeľovanie ľudí, spôsobiť vnútorný rozvrat a destabilizovať spoločnosť. Ide o boj proti fiktívnemu nepriateľovi (to jest reklame Absolut). Tvoji rodiča za toto nesú zodpovednosť a podľa platného trestného zákona môžu ísť z a teba do basy.

Dievča moje naozaj sú tvoji rodičia na tom tak ekonomicky zle, že sa ty znížiš na takúto hlúposť? Koľko rodičom za toto video zaplatilo Ruské veľvyslanectvo? Priznaj sa nám. Prečo sa na takéto hlúposti znížiš? Niektorí ľudia v Rusku hladujú, ale na propagandu sú ochotní Rusi investovať šialené peniaze.

Juj dievča ty máš ale riadne vygumovaný mozog. Nauč sa používať svoj vlastný rozum, neopakuj ako opakovací papagáj po kotlebovskej propagande. Je mi ťa úprimne ľúto dievča, že sa znížiš na takéto dezinformácie a nenávistnú propagandu.

Mladá Slovenka o multikulturalizme https://www.youtube.com/watch?v=xGWb0XWF...
Mladá Slovenka o multikulturalizme (reakcia na Absolut reklamu) https://www.mojevideo.sk/video/2e15a/mla...
******************************
Pôvodná reklama
Slovenské mamičky pekné dcéry máte - Absolut w/ Jimmy Pé ft. Natalie https://www.youtube.com/watch?v=x6XvFa-3...

Rozhovor s aktérkou reklamy https://www.youtube.com/watch?v=wXyyYCI-...