Ako Tomáš Honz, 25 - ročný miňon, chcel urobiť Fica

Písal sa rok 2019 a Tomáš Honz, 25-ročný špeciálny ..ehm.. prokurátor známy tým, ako na vydavateľa Tibora E. Rostasa nahuckal NAKU lebo mesačník Zem a Vek citoval Ľudovíta Štúra, sa chystá po Mazurekovi "oskalpovať" 3-násobného premiéra SR.

Vo videu Ľuboša Blahu sa dozvieme viac o sociálnom okolí mladého a neskúseného chlapca. O tom aké hady na neho názorovo vplývajú.

Úlohou takýchto miňonov, ktorých si pestujú zahraničný agenti, je odoberať energiu miestnym činovníkom, ktorý nekonajú tak, ako si predstavuje oligarchia financujúca tieto organizácie. Ľudia ako Honz, Špirka.. v konečnom dôsledku vykonávajú protištátnu a protinárodnú činnosť.

Honz-a jeho "kamaráti" mimovládkari nahuckali na Fica za vyjadrenie názoru. Celé sa to odohráva v období pred voľbami vrámci boja liberalov proti "zlému Smer-u".

Tí rozumnejší "kamaráti" sa však Honz-ovi teraz za chrbtom smejú. Jeho kariéra skončila. Úkaz známy označením "užitočný idiot" či "spotrebný materiál".

Je zarážajúce, že legislatíva na Slovensku umožňuje aby 25-ročný chlapec na vás a vašu rodinu (Rostas) poštval kukláčov, pretože nemáte taký "vyspelí" politický názor ako on.

Pripomeňme, že Špeciálna prokuratúra je v Taliansku ústavne zakázaná, pretože tento inštitút zneužíval režim predstavovaný Musolinim na prenasledovanie politických oponentov. Staré maniere, dnešná doba.

Zdroj: https://fb.com/966465130403609

zobraziť viac ↓