Eko - extrémisti klamú verejnosť falošnými pralesmi. WWF, OZ Pra

Minister Mičovský urobil veľký kompromis eko-extrémistom. Očakávame, že aj ministerstvo ŽP urobí nejaký kompromis lesníkom. Neviem, kto Mičovského nátlakom donútil na tlačovke ponižujúco šaškovať s transparentami od PR marketingovej mimovládky WWF, ktorá nemá vo svojich radoch ani jedného odborníka, ani jednu osobu s lesníckym vzdelaním.
Keby média dokázali správne informovať, keby verejnosť videla , že do 5. stupňa ochrany chcú zaradiť lykožrútom zničené sucháre, les bez života, tak nahnevaní oklamaní občania by metlami vyhnali kontroverzné mimovládky preč zo Slovenska. Falošná ochrana prírody je výborný biznis na eurofondy a nórske fondy – tu neide o ochranu prírody a ľudia z OZ Prales to dobre vedia.
Veľkú väčšinu plochy ktorú chcú dať do 5. stupňa ochrany sú smrekové monokutúry napadnuté lykožrútom a vo vnútri týchto území sa nachádzajú pralesové zvyšky, ktoré sú a budú napadnuté lykožrútom. 5. stupeň ochrany bude pralesové zvyšky v takejto forme ešte viac ohrozovať, lykožrútom, nie chrániť. Eko-extrémisti najviac ohrozujú slovenské pralesy.

Dvaja ministri sľúbili, že slovenské pralesy budú chránenou rezerváciou. Ján Budaj verí, že to vláda stihne tento rok https://dennikn.sk/2044274/dvaja-ministr...

Združenie Prales. Jeho šéf Martin Mikoláš je podvodník. https://www.mojevideo.sk/video/32a15/zdr...

ĎALEJ NASLEDUJÚ UŽ TEXTY, KTORÝ ZAHŔŇA VIDEO
V médiach sme sa dočítali zaujímavé titulky. Napríklad: „Dvaja ministri sľúbili, že slovenské pralesy budú chránenou rezerváciou. Mimovládnym organizáciám sa aj vďaka 30-tisícovej petícii podarilo presvedčiť ministrov pôdohospodárstva a životného prostredia, aby roztrúsené pralesy na Slovensku ochránili zákonom.“

Aké je ale realita? Minister Mičovský neodolal tlaku falošných pokryteckých mimovládnych „ochranárov“.
Pravdu sa ľudia len tak ľahko nedozvedia. Lesníci štátnych lesov musia držať hubu a krok, so strachu so straty práce.
Neštátni lesníci majú v médiach len minimum priestoru a nedokážu z médiami komunikovať tak dobre ako falošní ochranári.
Pravda je taká, že veľká väčšina údajných pralesov v skutočnosti pralesmi nie sú a prevažne sa jedná o smrekové lesy napadnuté lykožrútom, ktoré už stratili svoju zeleň. Zelené ihličie je sa zmenilo na hnedú farbu.
Je nechutné ako je verejnosť klamaná médiami.
Len taká zaujímavosť: mimovládka WWF nemá vo svojich radoch ani jedného lesníka.

Za týmito „pralesmi“ stojí hlavne kontroverzné združenie OZ Prales.

Najväčšie chránené plochy pribudnú v lykožrútom zničených Nízkych Tatrách.

Všimnite si to hnedé ihličie.

Istý lesník mi poslal ako tie údajné „pralesy“ budú vyzerať.
Najviac zničená príroda bude vyhlásená za pralesy.

Pre slovenské „pralesy“ by mal platiť najvyšší stupeň ochrany
https://www.teraz.sk/slovensko/pre-slove...

zobraziť viac ↓