„U nás 8 z 10 ťažkých covidových pacientov prežije..."

Rozhovor s doc. MUDr. Pavlom Törökom, CSc. o liečbe Covid-u a aj o Ivermectine, o protokole na liečbu tohto ochorenia, o zmeškanom lete. Skrátka o tom, čo by vás o možnostiach liečby tejto choroby mohlo zaujímať.

Toto video bolo pôvodne zverejnené ne mojom kanále Youtube, po pár dňoch a takmer 100tis. videní však bolo zmazané. Napísal som odvolanie tohto znenia:

V žiadnom prípade nemôžem súhlasiť s odstránením videa z dôvodov vami uvedených. MUDr. Torok je jeden z najuznávanejších špecialistov na ARO v SR, spolupracuje s viacerými odborníkmi v zahraničí a je autorom patentov, na základe ktorých sa vyrábajú pľúcne ventilátory v Chirane. Nevidím žiadny dôvod pre zmazanie videa, v ktorom boli iba jeho skúsenosti s liečbou ochorenia Covid-19 a odporúčania. Toto je o to absurdnejśie, že je aj autorom protokolu na liečbu Covid, ktorým sa riadi viacero pracovísk v SR a vo videu bol tento protokol iba popísaný. Takže ste zmazali niečo, čím sa riadia niektoré zdravotnícke pracoviská v SR. Verím, že zvíťazí zdravý rozum, verjný záujem a najmä - snaha o to, aby na Covid neumierali zbytočne ľudia.

upic

Dátum: 6.3.21 12:19

Autor: jb58

Dĺžka: 39:01

zobraziť viac ↓