V Kauflande v Nových Zámkoch natáčal zloženie produktu, zavolali na neho Políciu

„Údajný riaditeľ pobočky Kauflandu na mňa zavolal sekuriťákov a políciu za to, že sa mu nepáči moje zverejňovanie zloženia výrobkov Kaufland! Tak to je sila! Takto sa správa manažment Kauflandu k zákazníkom. Vraj, je to ich súkromné územie a mám ho ako zákazník okamžite opustiť!
A to nie je všetko! Vyhrážky, osočovanie, nadávky – prax vedenia Kauflandu k platiacim zákazníkom!
Manažér sa začal dokonca vyhrážať trestným oznámením, vynadal mi ako zákazníkovi, ktorý chce vidieť, čo si kupuje do psychopatov, skrachovaných politikov a neobišlo sa to aj bez ďalšieho osočovania a vyhrážok súdmi. Vraj narúšam ich domový poriadok, lebo zverejňujem už verejné zloženia produktov a mám okamžite opustiť obchod! Bola privolaná ochranka a polícia!
Takto si v Kauflande vážia zákazníkov ! Myslite na to , keď pôjdete znova na nákup.
Samozrejme, keďže ma začal "pán údajný riaditeľ" urážať, tak som si natočil aj jeho menovku pre osobné účely a aj to, čo tvrdí do telefónu privolanej hliadke! Samozrejme to všetko s vysvetlením, že je to pre právne účely, aby bol záznam o tom, čo mne aj policajtom hovorí. Jeden z privolaných sekuriťákov ma chcel napadnúť fyzicky tak, že ma začal vytláčať telom a správal sa agresívne ako vyhadzovač z baru. Dokonca sa mi slovne vyhrážal slovami "prij..em ti jednu a pôjdeš do p..i" ! Všetko mám určite na zázname, ktorý si ponechávam ako dôkaz pre políciu a pre prípadný súdny proces.“

upic

Dátum: 12.11.23 16:12

Autor: zurich

Dĺžka: 2:13

zobraziť viac ↓