Beatboxový súboj medzi USA a Ruskom totálne rozpálil dav!

King Inertia z USA si to rozdal s chalanom z Ruska, ktorý sa volá Helium. Súboj sa odohral počas GRAND BEATBOX BATTLE 2021: WORLD LEAGUE. Konkrétne tento beatboxový súboj patrí medzi jeden z najlepších.

GRAND BEATBOX BATTLE je renomovaná súťaž beatboxerov, ktorá priláka účastníkov z celého sveta. Táto udalosť je považovaná za vrcholný bod v beatboxerskej komunite, kde sa stretávajú najlepší umelci a súťažia o titul majstra.

King Inertia je špičkový beatboxer s neuveriteľnou schopnosťou vytvárať hudobné skladby len pomocou úst. Jeho precízna rytmická technika a inovatívne zvuky ho vynášajú na vrchol beatboxerskej scény. Jeho energické vystúpenia vás jednoducho pohltia do sveta úžasného zvuku.


Helium je mladý a talentovaný beatboxer, známy svojou schopnosťou napodobňovať vysoké tóny pomocou beatboxu. Jeho nezvyčajný štýl a schopnosť pracovať s rôznymi zvukmi ho robia unikátnym v hudobnom svete. Jeho vystúpenia sú plné zábavy a úžasných zvukových efektov, ktoré fascinujú divákov po celom svete.

upic

Dátum: 3.12.23 18:22

Autor: oldie

Dĺžka: 8:07

zobraziť viac ↓