To sú tie riziká bývania na kopcoch. Snáď to prežil...

Mali ste zlý deň v práci?Autor: zabozako10 282 videní

Mali ste zlý deň?Autor: vincentvega3 543 videní

Niektoré dni bývajú také...Autor: mymo8 858 videní

Ak ste mali zlý deň...Autor: thematuto135 768 videní

Ako na ňu keď má zlý deňAutor: tegernako3962 597 videní

A znova je tu ten posratý pondelok!Autor: bombarderis7 417 videní

Mali zlý deňAutor: placebo13 055 videní

Žeby zlý deň v práci?Autor: lusir6 814 videní

A pondelok opäť začal tradičneAutor: yannik8 051 videní

Myslíte, že ste mali zlý deň? SLEDUJ !Autor: 12error3 553 videní

Mali ste ťažký pondelok?Autor: luda6 311 videní

The It Crowd - Prvá pomoc v AnglickuAutor: davobb12 363 videní

A zajtra je opäť pondelokAutor: ceckos12 451 videní