Futbalová bitka v Singapure

8 Sep 2010 - Netradičné divadlo predviedli futbalisti Young Lions a Peking Guoan. Zápas však ani nebol riadne ukončený, keďže minútu pred koncom riadneho hracieho času sa na ihrisku strhla hromadná bitka hráčov, do ktorej sa neskôr zapojili aj členovia realizačného tímu a usporiadatelia.Skóre stretnutia bolo 1:1, ale už počas celého duelu sa na umelom trávniku poriadne iskrilo a rozhodca musel hasiť viacero menších šarvátiek. To, čo sa však odohralo v spomínanej poslednej minúte je zrejme možné vidieť iba na futbale v Ázii či Južnej Amerike a je ťažké to vôbec akokoľvek okomentovať. Hráči Young Lions Quake a Faritz dokonca skončili v nemocnici a lekári oboch tímov mali čo robiť, aby viacerým ležiacim pomohli opäť na nohy.